TELA ÇANTA - SAFARİ PARK

bez-canta-safari-1-min
bez-canta-safari2
bez-canta-safari3

Tela Çanta - Safari ParkGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı 100 gr tela nonwoven kumaştan imal edilmektedir. 
  • Bez çanta eni 45 cm yüksekliği 38 cm dir.
  • Bez çanta körüğü 14 cm dir.
  • Bez çanta biyeli ve dikişlidir.
  • Bez çanta biye ve sapları siyahtır ancak baskıya göre renk seçeneği olmaktadır.
  • Bez çanta üzerine  CMYK Ofset yapılmaktadır.
  • Bez çanta üretim adeti minimum 500 adettir.                                                                                                                                                                                                                     

TELA BEZ ÇANTA

Geri dönüşüme uygun oalrak üretilen bez çanta bu sayede hayatımızın bir çok alanında sağlıkla ve çevre dostu çanta olarak kullanabileceğiniz bir üründür. Çevre  dostu ürünleri kullanmak, sadece doğayı  korumak değil bireysel sağlığımız açısından da çok önemlidir. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermemektedir.

Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşet ve plastik torba yerine bez çanta kullanmak ve etrafımızda bez çanta kullanmaya yönelik bilinç oluşturmak  çevre kirliliğinin önemli bir oranda düşmesini sağlar.

Geniş kullanım alanına sahip olan bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çanta baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Bez çanta üzerine yapılabilecek baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dijitall baskı, serigraf baskı sayılabilir. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan ve size özel farklı tasarımlara hayat verebileceğimiz bez çanta , renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir hale getirmeye yardımcı olur. 

Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çanta konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir ve Metehan Bez Çanta kalitesi ile reklamınız her yere ulaşır.

Doğa dostu bez çanta ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, pomosyon çanta, promosyon bez çanta, ipli  sırt çantası, laminasyonlu çanta, baskılı bez çanta, plaj çantası, alışveriş çantası, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi toptan bez çanta satışı ve geniş ürün yelpazemizle  hizmetinizdeyiz.

Metehan Bez Çanta kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle sadece yurtiçinde değil dünyanın pek çok ülkesine de bez çanta üretim ve ithalatında öncü bir markadır.

Diğer bez çanta çeşitlerimiz

  ultrasonik yapıştırma çanta    Lamineli bez çanta    fermuarlı çanta

Tela Çanta

Ultrasonik Yapıştırma Çanta

Lamineli Bez Çanta

Jüt Çanta

Plaj Çantası

Sırt Çantası

Bez Kese

Elbise KIlıfı

Bez Ayakkabı Torbası

Bez çanta fiyatları ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.         

Hemen Arayın:  0(212) 508 44 32 

 

img