TELA ÇANTA - CREAVİT

bez-canta-creavit-1
bez-canta-creavit-3
bez-canta-creavit-2

Tela Çanta - CreavitGeri Dön

  • Tela çanta kumaşı olarak 100 gr siyah tela nonwoven kumaş kullanılmıştır.
  • Tela çanta eni 50 cm yüksekliği 42 cm dir.
  • Tela çanta körüğü 12 cm dir.
  • Tela çanta biye ve sapları siyahtır.
  • Tela çanta biyeli ve dikişlidir.
  • Tela çanta baskısı  CMKY ofset baskı yapılmıştır.
  • Tela çanta dikim ve üretim adeti minimum 500 adettir.  

TELA ÇANTA

Non woven tela çanta tamamen doğa dostu bir bez çanta olmasının yanı sıra en iyi promosyon çanta çeşitlerinden biridir. % 100 doğal olan tela bez çanta 1 yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yol olabilmektedir. Doğa dostu bez çanta ürünleri kullanmak, geri dönüşüme önem vermek hiç şüphesiz insanoğlunun gelecek nesillere bırakacağı en büyük mirastır . Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması hem insan sağlığı hemde çevre sağlığı açısından çok önemlidir.

Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. Halihazırda ülkemizde alışverişlerde kullanılan naylon poşetler ücretli hale gelmiş ve bez alışveriş çantası kullanımı giderek artmaya başlamıştır.

Geniş kullanım alanına sahip olan bez çanta, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çanta baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskılı bez çanta imalatında emprime baskılı çanta, ofset baskı çanta, digital baskılı çanta, serigraf baskı teknikleri kullanılarak bez çanta reklamınız daha görünür hale getirmektedir. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çanta üzerine renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı bez çanta üzerinde daha dikkat çekici bir görünüme büründürebilirsiniz.

Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çanta konferans çantası, seminer çantası, açılış çantası, panel çantası ve fuar çantası olarak aklınıza gelebilecek her yerde ve alanda kullanımı ile en gözde reklam materyalidir.
Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta ,ham bez çanta, tela çanta, plaj çantası, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, bez alışveriş çantası, bez ayakkabı torbası ve bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Metehan Bez Çanta kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle sadece yurtiçinde değil dünyanın pek çok ülkesine de bez çanta üretim ve ithalatında öncü bir markadır.

Diğer Bez Çanta çeşitlerimiz;

   bez çanta    promosyon çanta    promosyon bez çanta

Bez Çanta

Tela Çanta

Ultrasonik Yapıştırma Çanta

Lamineli Bez Çanta

Jüt Çanta

Plaj Çantası

Sırt Çantası

Bez Kese

Elbise Kılıfı

Bez Ayakkabı Torbası

Tela çanta fiyatları ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img