TELA ÇANTA BEETHOVEN 2

tela-canta-beethoven-1-min
tela-canta-beethoven3-min
tela-canta-beethoven2-min

Tela Çanta Beethoven 2Geri Dön

  • Tela Çanta kumaşı 100 gr Tela Non woven 
  • Tela Çanta eni 48  cm yüksekliği 39 cm 
  • Tela Çanta körüğü 10 cm 
  • Tela Çanta biye ve saplar sarı tela  
  • Tela Çanta baskısı ön arka  CMKY Ofset 
  • Tela Çanta üretim adeti minimum 100 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.                                                       

TELA ÇANTA

Non Woven tela bez çanta tamamen doğa dostudur.% 100 doğal olan tela bez çanta 1 yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yok olabilmektedir. Anti bakteriyel özelliğinin yanı sıra nefes alabilen, su geçirmeyen, dayanıklı yapısı ile yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Non woven insanlığa en uyumlu malzemedir.

Tela bez çantalar, müşteri talebine göre istenilen kumaş renginde, ölçüsünde, değişik modellerde üretilebilir. Üretilen çantalar üzerine emprime baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı, transfer baskı yapılabilir. Günlük hayatınızın birçok alanında, fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde, panellerde kullanabileceğiniz tela bez çantalar promosyon çantalar arasında en uygun maliyete sahip olandır. Uzun ömürlü olması sayesin de Non woven tela bez çantalar cazip bir reklam materyalidir. 

Tela bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz.Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta,  promosyon çanta ,ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Tela çanta çeşitleri ve tela çanta fiyatları hakkında detaylar için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img