İPLİ BEZ SIRT ÇANTASI - AB LOGO

ipli-bez-sirt-cantasi-3-min
ipli-bez-sirt-cantasi3
ipli-bez-sirt-cantasi2

İpli Bez Sırt Çantası - AB LogoGeri Dön

  • İpli bez sırt çantası kumaşı siyah imperteks 270 denye kumaştır.
  • İpli bez sırt çantası %100 Pamuk kumaştan üretilmektedir.
  • İpli bez sırt çantası eni 33 cm yüksekliği 42 cm dir. 
  • İpli bez sırt çantası ağızdan çift ip büzgülü olarak yapılır.
  • İpli bez sırt çantası üzerine  2 renk tek taraf serigraf baskı kullanılır. 
  • İpli bez sırt çantası üretim adeti minimum 100 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.      

İPLİ BEZ SIRT ÇANTASI

İpli bez sırt çantası  tamamen doğa dostu siyah imperteks 270 denye kumaştan üretilmektedir. Herhangi bir kanserojen madde ve insan sağlığını tehdit eden başka bir madde içermemektedir.

Ağzı büzgülü olan İpli bez sırt çantası çok yönlü kullanımı ile günlük hayatımızı kolaylaştırır. İpli olduğundan dolayı omuzlarınıza asabilir içine koyduğumuz eşyalarınızı rahatça ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Renkli kumaş seçenekleri ile istenilen ebatta ve modelde üretim yapılabilir. Müşterilerimizin talebi üzerine ağzı büzgülü sırt çantalarına emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, dijital baskı, serigraf baskı teknikleri uygulanabilir. İsteğiniz doğrultusunda büzgü ipleri baskı renklerine ve kumaşına uygun orantıda kombine edilerek daha hareketli bir çanta haline dönüştürülebilir.

Her kesimden insanın kullanabileceği  ipli sırt çantaları promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Tanıtımlarda, fuarlarda, toplantılarda, seminerlerde, açılışlarda rahatça kullanabileceğiniz ipli bez sırt çantası uzun ömürlü kullanıma sahiptir ve katlanabilir bez çanta özelliğine sahiptir.

İp büzgülü bez sırt çantaları  ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak sizde değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, baskılı bez çanta, büzgülü sırt çantası , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle Metehan Bez çanta İstanbul üretim atölyemiz ile hizmetinizdeyiz.

Metehan Bez Çanta kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle sadece yurtiçinde değil dünyanın pek çok ülkesine de bez çanta üretim ve ithalatında öncü bir markadır.

Diğer Bez Çanta Çeşitlerimiz; 

promosyon bez çanta  lamineli çanta  jüt çanta

Bez Çanta

Tela Çanta

Ultrasonik Yapıştırma Çanta

Lamineli Bez Çanta

Jüt Çanta

Plaj Çantası

Sırt Çantası

Bez Kese

Elbise KIlıfı

Bez Ayakkabı Torbası

Sırt  çantası fiyatları ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşını

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

 

                                                                                                               

img