HAM BEZ ÇANTA -KIRMIZI KEDİ

ham-bez-canta-kirmizi-kedi-1
ham-bez-canta-kirmizi-kedi-3
ham-bez-canta-kirmizi-kedi-2

Ham Bez Çanta -Kırmızı KediGeri Dön

  • Ham bez çanta kumaşı 190 gr ham bez kumaştan üretilmektedir.
  • Ham bez çanta  kumaşı %100 pamuktur.
  • Ham bez çanta  eni 40 cm yüksekliği 40 cm dir.
  • Ham bez çanta sapları omuz askılı (Kısa-uzun üretim yapılmaktadır.)
  • Ham bez çanta üzerine  çift taraf emprime baskı yapılmaktadır.
  • Ham bez çanta üretim adeti minimum 500 adettir.                                                                                                      

HAM BEZ ÇANTA

  Doğa dostu olan  ham bez çanta  %100 organik ve pamuktur.  140  Gr., 200 Gr., 220 Gr.,  300 Gr., 320 Gr., ham bez kumaştan üretilen bez çantalar  geri dönüşümü olan ve doğaya zarar vermeyen kumaştır. Bez çanta kumaş özellikleri rips, gabardin, Amerikan kanvastır. Ham bez çantanın istenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretimi yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çanta üzerine  emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanarak baskılı ham bez çanta üretimi yapılabilmektedir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak da  ham bez çanta daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.   

25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenir. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon çanta ürünüdür. 

 Ham bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, baskılı bez çanta, baskısız bez çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , kanvas çanta, gabardin, bez kese, büzgülü sırt çantası, plaj çantası, bez ayakkabı torbası ve toptan bez çanta  gibi uygun fiyat ve kaliteli modelleri ve geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz. Baskısız düz  bez çanta modelleri üzerine istediğiniz tarzda bez çanta boyama yapılabilir .

Metehan Bez Çanta kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle sadece yurtiçinde değil dünyanın pek çok ülkesine de bez çanta üretim ve ithalatında öncü bir markadır.

Diğer Bez Çanta çeşitlerimiz;

Lamineli çanta  lamineli çanta  bez çanta

Tela Çanta

Ultrasonik Yapıştırma Çanta

Lamineli Bez Çanta

Jüt Çanta

Plaj Çantası

Sırt Çantası

Bez Kese

Elbise KIlıfı

Bez Ayakkabı Torbası

Bez çanta fiyatları ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32 

 

img