TELA ÇANTA - METROHM

tela-canta-metrohm1
tela-canta-metrohm3
tela-canta-metrohm2

Tela Çanta - Metrohm Geri Dön

  • Tela çanta kumaşı 100 gr tela non woven kumaş
  • Tela çanta eni 35 cm yüksekliği 39 cm 
  • Tela çanta körüğü 12 cm 
  • Tela çanta kenarları renkli biyeli ve dikişli
  • Tela çanta sapı omuz askılı
  • Tela çanta baskısı CMKY Ofset
  • Tela çanta dikimi ve üretim adeti minimum 500 adetten başlayarak  1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak devam eder.                                               

TELA ÇANTA 

Non woven tela bez çanta tamamen doğa dostudur.% 100 doğal olan tela bez çanta 1 yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yok olabilmektedir. Anti bakteriyel özelliğinin yanı sıra nefes alabilen, su geçirmeyen, dayanıklı yapısı ile yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Non woven insanlığa en uyumlu malzemedir.

Tela bez çanta çeşitlerimiz, müşteri talebine göre istenilen kumaş renginde, ölçüsünde, değişik modellerde üretilebilir. Üretilen tela çanta üzerine emprime baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı, transfer baskı yapılabilir. Günlük hayatınızın birçok alanında, fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde, panellerde kullanabileceğiniz tela bez çantalar promosyon tela çanta ürünleri arasında en uygun maliyete sahip olandır. Uzun ömürlü olması sayesin de Non woven tela bez çantalar cazip bir reklam materyalidir. 

Tela bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta , ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Tela çanta fiyatları ve sipariş detayları için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 610 59 93

 

img