TELA ÇANTA - GÜCÜM

bez-canta-gucum-1
bez-canta-gucum-3
bez-canta-gucum-2

Tela Çanta - GücümGeri Dön

  • Tela çanta kumaşı 100 gr Beyaz Tela Non woven 
  • Tela çanta  eni 30 cm yüksekliği 39 cm 
  • Tela çanta körüğü 8cm 
  • Tela çanta biye ve sapları mavi tela 
  • Tela çanta sapı kısa el tutmalı
  • Tela çanta baskısı CMKY Ofset 
  • Tela çanta üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.

TELA BEZ ÇANTA

Promosyon sektöründe sıklıkla kullanılan tela bez çanta aynı zamanda bir çok sektörde de kullanım alanı bulmaktadır.Ham maddesi pamuk olan ve  geri dönüşüme uygun olarak üretmiş olduğumuz bez çantalar  doğaya tamamen dosttur. Doğa dostu ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek hiç şüphesiz insanoğlunun gelecek nesillere bırakacağı en büyük mirastır . Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması hem insan sağlığı hemde çevre sağlığı açısından çok önemlidir.
Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. Halihazırda ülkemizde alışverişlerde kullanılan naylon poşetler ücretli hale gelmiş ve bez alışveriş çantası kullanımı giderek artmaya başlamıştır.


Geniş kullanım alanına sahip olan tela çanta, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan tela çanta baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskılı tela çanta imalatında emprime baskılı çanta, ofset baskı çanta, digital baskılı çanta, serigraf baskı teknikleri kullanılarak bez çanta reklamınız daha görünür hale getirmektedir.  Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan tela çanta üzerine renkli dikiş iplikleri ve biyeler, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı tela çanta üzerinde daha dikkat çekici bir görünüme büründürebilirsiniz. 


Uzun ömürlü ve kullanışlı olan tela çanta konferans çantası, seminer çantası, açılış çantası, panel çantası ve fuar çantası olarak aklınıza gelebilecek her yerde ve alanda kullanımı ile en gözde reklam materyalidir. 
Doğa dostu tela çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta ,ham bez çanta, tela çanta, plaj çantası, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, bez alışveriş çantası, bez ayakkabı torbası ve bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz. 

Tela çanta  fiyatları ve tela çanta modelleri detay ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img