TELA ÇANTA BASKILI - WATSON

baskili-tela-canta-watson1
baskili-tela-canta-watson
baskili-tela-canta-watson2

Tela Çanta Baskılı - WatsonGeri Dön

  • Tela çanta kumaşı 100 gr Tela Non woven 
  • Tela çanta eni 45 cm yüksekliği 39 cm 
  • Tela çanta sapı uzun omuz askılı 70 cm
  • Tela çanta körüğü alttan 12 cm
  • Nonwoven çanta ağız kısmında sap ortası çıtçıtlıdır
  • Tela çanta baskısı çift taraf Ofset baskı 
  • Tela çanta dikimi ve üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.                      

TELA ÇANTA 

Non Woven tela bez çanta tamamen doğa dostudur.% 100 doğal olan tela bez çanta 1 yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yok olabilmektedir. Anti bakteriyel özelliğinin yanı sıra nefes alabilen, su geçirmeyen, dayanıklı yapısı ile yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Non woven insanlığa en uyumlu malzemedir.
Tela bez çantalar, müşteri talebine göre istenilen kumaş renginde, ölçüsünde, değişik modellerde üretilebilir. Üretilen çantalar üzerine emprime baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı, transfer baskı yapılabilir. Günlük hayatınızın birçok alanında, fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde, panellerde kullanabileceğiniz uygun maliyetli tela çanta promosyon çantalar arasında en ekonomik olanıdır. Uzun ömürlü olması sayesin de Non woven tela bez çantalar cazip bir reklam materyalidir. 

Tela bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, elbise kılıfı ve gamboç, bez ayakkabı torbası,  ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

İmalatını yapmış olduğumuz  tüm tela çanta fiyatları ile diğer bez çanta çeşitleri hakkında detaylar için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img