TELA ÇANTA - AL AKSA

tela-canta-al-aksa1-min
tela-canta-al-aksa3
tela-canta-al-aksa2

Tela Çanta - Al AksaGeri Dön

  • Tela çanta kumaşı 100 gr tela nonwoven kumaş
  • Tela çanta eni 50 cm yüksekliği 39 cm 
  • Tela çanta körüğü 10 cm 
  • Tela çanta biye ve sapları beyaz tela  
  • Tela çanta biyeli ve dikişli 
  • Tela çanta baskısı CMKY Ofset 
  • Tela çanta dikimi ve  üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.                                                       

TELA ÇANTA

Non woven tela bez çanta tamamen doğa dostu kumşalardan üretilmektedir.% 100 doğal olan tela bez çanta 1 yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yok olabilmektedir. Anti bakteriyel özelliğinin yanı sıra nefes alabilen, su geçirmeyen, dayanıklı yapısı ile yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Non woven insanlığa en uyumlu malzemedir.  ( Nonwoven kumaş nedir ? )

Tela bez çantalar, müşteri talebine göre istenilen kumaş renginde, ölçüsünde, değişik modellerde üretilebilir. Üretilen çantalar üzerine emprime baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı, transfer baskı yapılabilir. Günlük hayatınızın birçok alanında, fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde, panellerde kullanabileceğiniz tela bez çantalar promosyon çantalar arasında en uygun maliyete sahip olandır. Uzun ömürlü olması sayesin de non woven tela bez çantalar cazip bir reklam materyalidir. 

Tela bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta , ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

İmalatını yapmış olduğumuz tela çanta fiyatları ile diğer bez çanta çeşitleri ve  detaylar için lütfen bize ulaşınız. 

Hemen Arayın: 0(212) 610 59 93

img