TELA BEZ ÇANTA - SAFARİ PARK

tela-bez-canta-safari-park1
tela-bez-canta-safari-park3
tela-bez-canta-safari-park2

Tela Bez Çanta - Safari ParkGeri Dön

  • Tela çanta kumaşı 100 gr tela nonwoven kumaş 
  • Tela bez çanta eni 45 cm yüksekliği 38 cm 
  • Tela çanta körüğü 14 cm 
  • Tela çanta biye ve sapları siyah 
  • Tela çanta biyeli ve dikişli 
  • Tela çanta baskısı CMKY Ofset 
  • Tela çanta dikimi ve üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.                                                                                                                          

 BEZ ÇANTA

Doğaya tamamen dost olan çevre dostu  tela bez çanta dikiminde kullanılan kumaşlarımız geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Doğa dostu ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek insan hayatının da kaliteleşmesinde büyük rol oynar. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir.

Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. 
Geniş kullanım alanına sahip olan bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dıgıtal baskı, serigraf baskı kullanılmaktadır.

Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir. 
Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz.Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta , ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , elbise kılıfı , gamboç, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

İmalatını yapmış olduğumuz diğer tüm tela bez çanta fiyatları  ile diğer bez çanta çeşitlerimiz ve  detaylar için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın:0(212) 610 59 93

 

img