LAMİNELİ ÇANTA - PEMBE

Laminasyonlu-canta
3
2
laminasyonlu çanta

Lamineli Çanta - PembeGeri Dön

  • Lamineli çanta kumaşı 100 gr non woven tela pembe parlak lamineli 
  • Lamineli çanta eni 39 cm yükseklik 35 cm 
  • Lamineli çanta körüğü alt ve yan 15 cm körük 
  • Lamineli çanta kulp ve biyesi lamineli kumaş 
  • Lamineli çanta baskısı ön arka tek renk serigraf 
  • Lamineli çanta dikimi ve üretim adeti minimum  1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak devam eder.

      LAMİNELİ ÇANTA

Dikişli ya da ultrasonik yöntemlerle üretilen lamineli çantalar PP non-woven kumaştan hazırlanmaktadır. Mat ve parlak görünüm alternatiflerine sahip olan lamineli çantalara uygulanan baskılar kolay kolay deformasyona ve yıpranmaya uğramaz. 
Lamineli  çantalar Hd baskı kalitesi, su geçirmeyen özelliği ve uzun ömrü ile yıllarca reklamlarınızı ve logolarınızı taşıyabilir. Fuar çantası olarak ve  mağaza açılışlarının, konferansların, seminerlerin, panellerin, tanıtımların vazgeçilmeyen en şık promosyon çantalarındandır.

Kullandığımız ham maddeler, baskı tutkalları, sağlığa ve doğaya zararlı değildir. Kanserojen madde testinden geçerek doğallığını kanıtlamış olan laminasyonlu çantalar %100 geri dönüşümlüdür.Laminasyonlu çantalara baskı teknikleri de uygulanabilir.
Laminasyonlu çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz.Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, elbise kılıf - gamboç, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

lamineli kumaş nedir? 

Detaylar için lütfen bize ulaşınız. Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img