LAMİNELİ ÇANTA - KONYAALTI

lamineli-canta-konyaalti-opt-min
lamineli-canta-konyaalti-3
lamineli-canta-konyaalti-2

Lamineli Çanta - KonyaaltıGeri Dön

  • Lamineli çanta kumaşı PVC 25 mg 
  • Lamineli çanta eni 45 cm yükseklik 40 cm 
  • Lamineli çanta körüğü alt ve yan 15 cm körük 
  • Lamineli çanta sapı dar dokuma ,kenar biyeleri nonwoven tela
  • Lamineli çanta baskısı ön arka ofset baskı
  • Lamineli çanta dikimi ve üretim adeti minimum 500 adetten başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak devam eder.

      LAMİNELİ ÇANTA

Firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak değerinize değer katabileceğiniz laminasyonlu çanta çeşitlerimiz dikişli ya da ultrasonik yöntemlerle üretilmekte ve dikiminde   PP nonwoven kumaş kullanılmaktadır. Müşteri talbine göre mat ve parlak görünüm alternatiflerine sahip olan laminasyonlu çantalara uygulanan baskılar kolay kolay deformasyona ve yıpranmaya uğramaz.

Laminasyonlu çantalar Hd baskı kalitesi, su geçirmeyen özelliği ve uzun ömrü ile yıllarca reklamlarınızı ve logolarınızı taşıyabilir. Fuar alanlarının, mağaza açılışlarının, konferansların, seminerlerin, panellerin, tanıtımların vazgeçilmeyen en şık promosyon çantalarındandır.

Kullandığımız ham maddeler, baskı tutkalları, sağlığa ve doğaya zararlı değildir. Kanserojen madde testinden geçerek doğallığını kanıtlamış olan laminasyonlu çantalar %100 geri dönüşümlüdür.

Laminasyonlu çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, elbise kılıfı ve gamboç, bez ayakkabı torbası,  ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Laminasyonlu çanta fiyatları ile diğer tüm toptan bez çanta çeşitlerimiz hakkında detaylı bilgi  için lütfen bize ulaşın.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img