İPLİ BEZ SIRT ÇANTASI -BİOLOG

sirt-cantasi-biolog
bez sırt çantası-arka
bez sırt çantası-yan
bez sırt çantası

İpli Bez Sırt Çantası -BiologGeri Dön

  • İpli bez sırt çantası kumaşı Rips ham bez
  • İpli bez sırt çantası %100 Pamuk 
  • İpli bez sırt çantası eni 35 cm yüksekliği 44 cm 
  • İpli bez sırt çantası ağızdan çift ip büzgülü
  • İpli bez sırt çantası baskısı CMKY ofset       

İPLİ BEZ SIRT ÇANTASI

İpli bez sırt çantası  tamamen doğa dostu siyah imperteks 270 denye kumaştan üretilmektedir. Herhangi bir kanserojen madde içermemektedir.

Ağzı büzgülü olan ipli bez sırt çantası çok yönlü kullanımı ile günlük hayatımızı kolaylaştırır. İpli olduğundan dolayı omuzlarınıza asabilir içine koyduğumuz eşyalarınızı rahatça ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Renkli kumaş seçenekleri ile istenilen ebatta ve modelde üretim yapılabilir. Müşterilerimizin talebi üzerine ağzı büzgülü sırt çantalarına emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, dijital baskı, serigraf baskı teknikleri uygulanabilir. İsteğiniz doğrultusunda büzgü ipleri baskı renklerine ve kumaşına uygun orantıda kombine edilerek daha hareketli bir çanta haline dönüştürülebilir.

Her kesimden insanın kullanabileceği  ipli sırt çantaları, promosyon çanta sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Tanıtımlarda, fuarlarda, toplantılarda, seminerlerde, açılışlarda rahatça kullanabileceğiniz ipli bez sırt çantası uzun ömürlü kullanıma sahiptir ve katlanabilir bez çanta özelliğine sahiptir.

İp büzgülü bez sırt çantaları  ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak sizde değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, baskılı bez çanta, büzgülü sırt çantası , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle Metehan Bez çanta İstanbul üretim atölyemiz ile hizmetinizdeyiz.

Metehan Bez Çanta kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle sadece yurtiçinde değil dünyanın pek çok ülkesine de bez çanta üretim ve ithalatında öncü bir markadır.

Diğer Bez Çanta çeşitlerimiz;

bez kese   ultrasonik yapıştırma bez çanta   bez çanta plaj

Bez Çanta

Tela Çanta

Ultrasonik Yapıştırma Çanta

Lamineli Bez Çanta

Jüt Çanta

Plaj Çantası

Sırt Çantası

Bez Kese

Elbise KIlıfı

Bez Ayakkabı Torbası

Bez çanta fiyatları ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.    

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32     

 

                                                                                                               

img