HAM BEZ ÇANTA - SİYAH

ham-bez-canta-siyah-2
ham-bez-canta-siyah-3
ham-bez-canta-siyah-1

Ham Bez Çanta - SiyahGeri Dön

  • Ham bez çanta kumaşı 120 -140 gram 
  • Ham bez çanta  %100 Pamuktur
  • Ham bez çanta  eni 35 cm yüksekliği 40 cm 
  • Ham bez çanta kulpu uzun 70 cm
  • Ham bez çanta baskılı 

HAM BEZ ÇANTA

Doğa dostu olan ham bez çantalar %100 Organik ve pamuktur. Ham bez kumaştan üretilip 140 gr, 200 gr, 220 gr, 300 gr, 320 gr dır. Kumaş özellikleri rips, gabardin, Amerikan kanvastır. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çantaya emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.  
25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenir. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuar çantası, konferans çantası, açılış çantası ve alışveriş çantası olarak her sektörün vazgeçilmez materyali  aynı zamanda promosyon çantasıdir 

Ham bez çanta ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Ham bez çanta modelleri fiyat ve detayları  için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img