HAM BEZ ÇANTA - MANGO

ham-bez-canta-mango1
ham-bez-canta-mango-2
ham-bez-canta-mango-3

Ham Bez Çanta - MangoGeri Dön

  • Ham bez çanta kumaşı ham bez %100 Pamuk 
  • Ham bez çanta eni 58 cm yüksekliği 42cm  
  • Ham bez çanta alt körüğü 12 cm 
  • Ham bez çanta sapları omuz askılı 
  • Ham bez çanta baskısı çift taraf Emprime baskı
  • Ham bez çanta üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.                                                                                 

HAM BEZ ÇANTA

Doğa dostu olan ham bez çanta; %100 Organik ve pamuktur. Ham bez kumaştan üretilip 140 gr,200 gr, 220 gr, 300 gr, 320 gr dır. Kumaş özellikleri Rips, Gabardin, Amerikan kanvastır. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çantaya emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.  
25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenir. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon ürünüdür. 
Ham bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta ,ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Dİğer tüm bez çanta ve ham bez çanta çeşitleri ve sipariş detayları için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32 

 

img