HAM BEZ ÇANTA - KAÇUV

ham-bez-canta-kacuv1

Ham Bez Çanta - KaçuvGeri Dön

  • Ham bez çanta kumaşı 200 gr renkli kanvas  
  • Ham bez çanta eni 35 cm yükseklik 40 cm
  • Ham bez çanta sapı uzun omuz askılı 
  • Ham bez çanta baskısı ön arka emprime baskı 
  • Ham bez çanta üretim adeti minimum 500 adetten başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak devam eder.

 HAM BEZ ÇANTA

  Doğa dostu olan ham bez çanta %100 Organik ve pamuktur. Ham bez kumaştan üretilip 140 gr,200 gr, 220 gr, 300 gr, 320 gr dır. Kumaş özellikleri Rips, Gabardin, Amerikan kanvastır. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çantaya emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.  
25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenir. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon ürünüdür. 
  Ham bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Bez çanta modelleri ve sipariş detayları için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

                                                                                                                     

 

img