HAM BEZ ÇANTA GENERALİ

ham bez çanta kırmızı
bez çanta ham bez kırmızı
kırmızı ham bez çanta

Ham Bez Çanta GeneraliGeri Dön

  • Ham bez çanta kumaşı olarak kırmızı ham bez kullanılmıştır
  • Ham bez çanta  %100 pamuktur.
  • Ham bez çanta  eni 30 cm yüksekliği 40 cm dir.
  • Ham bez çanta  sapları uzun omuz askılı 70 cm dir.
  • Ham bez çanta  üzerine tek taraf emprime baskı
  • Ham bez çanta üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar.                

HAM BEZ ÇANTA

Doğa dostu olan ham bez çantalar %100 Organik ve pamuktur. Ham bez kumaştan üretilip 140 gr,200 gr, 220 gr, 300 gr, 320 gr dır. Kumaş özellikleri Rips, Gabardin, Amerikan kanvastır. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çantaya emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Örnekteki ham bez çantamıza da Emprime baskı uygulanmıştır.Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.  

25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenir. Geri dönüşümlü ham bez çantalar tam anlamıyla doğa dostudur.Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon ürünüdür. 
Ham bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. 

Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta ,bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz. 

Metehan Bez Çanta kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle sadece yurtiçinde değil dünyanın pek çok ülkesine de bez çanta üretim ve ithalatında öncü bir markadır.

Diğer Bez Çanta çeşitlerimiz;

    plaj çantası    bez kese    ipli sırt bez çanta

Bez Çanta

Tela Çanta

Ultrasonik Yapıştırma Çanta

Lamineli Bez Çanta

Jüt Çanta

Plaj Çantası

Sırt Çantası

Bez Kese

Elbise KIlıfı

Bez Ayakkabı Torbası

Bez çanta fiyatları ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın:  0(212) 508 44 32

 

img