HAM BEZ ÇANTA - BASKILI FLUO

ham-bez-canta-baskili-fluo-1
ham-bez-canta-baskili-fluo-3
ham-bez-canta-baskili-fluo-2

Ham Bez Çanta - Baskılı FluoGeri Dön

  • Ham bez çanta kumaşı Siyah Ham Bez 
  • Çanta eni 35  cm yüksekliği 40 cm 
  • Çanta körüksüz olup isteğe göre körüklü de yapılabilmektedir.
  • Çanta sapları uzun omuz askılı 
  • Çanta baskısı Baskes  
  • Üretim adeti minimum 50 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.

BEZ ÇANTA

Doğaya tamamen dost olan bez çantaların ham maddesi pamuktur ve geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Doğa dostu ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek insan hayatının da kaliteleşmesinde büyük rol oynar. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir.

Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. 

Geniş kullanım alanına sahip olan Organik bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dıgıtal baskı, serigraf baskı Baskes kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. 

Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir. 
Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz.Bez çanta ,Ham bez çanta,Tela çanta,Promosyon çanta ,İpli bez sırt çantası,Laminasyonlu çanta ,Bez ayakkabı torbası ve Ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Bez çanta çeşitleri ve fiyat detayları için lütfen bize ulaşınız. Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img