HAKKIMIZDA

BEZ ÇANTA METEHAN

Firmamız  bez çanta üretimi üzerine ticari hayatına 2008 yılında bez çantanın olduğu her sektöre hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Uzman kadrosu güçlü ekip çalışanları ile yurt içi, yurt dışı müşterilerine en yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmektedir. Bünyemiz bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, laminasyonlu çanta, nonwoven çanta, fuar çantası, plaj çantası, promosyon çanta, baskılı bez çanta, pvc çanta, şeffaf çanta, elbise kılıfı, promosyon ürünleri olarak tshirt, şapka, önlük gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir.

İmalatını yaptığımız tüm bez çanta modelleri üzerine  müşterilerimizin isteği doğrultusunda Emprime baskı, Transfer baskı, Ofset baskı, Dijital baskı, Serigraf baskı yapılabilmektedir.

Misyonumuz; ticari ahlakı ve kaliteli hizmeti ilke edinerek yenilikçi, araştırıcı, hızlı üretim anlayışı ile firmamızı bu alanda daha ileriye taşımak, sektördeki eksikleri ve ihtiyaçları gidererek üst düzeyde hizmet verebilmektir.

Bez çanta, ham bez çanta, laminasyonlu çanta, baskılı bez çanta, tela bez çanta, dijital baskı çanta, ipli sırt çantası, plaj çantası, ham bez kese, baskılı ham bez çanta, promosyon çanta, bez alışveriş çantası gibi geniş bir ürün yelpazesi ile İstanbul toptan bez çanta üretimi ile Türkiye'nin her yerine dilediğiniz renk ebat ve baskı seçenkleri ile daima hizmetinizdeyiz.

img