BEZ PLAJ ÇANTASI - NİVEA

bez-plaj-cantasi-nivea-1-opt
bez-plaj-cantasi-nivea3
bez-plaj-cantasi-nivea2

Bez Plaj Çantası - NiveaGeri Dön

  • Plaj çantası kumaşı İmperteks kumaş 
  • Plaj çantası eni 40 cm yüksekliği 45 cm 
  • Plaj çantası sapı uzun omuz askılı 
  • Plaj çantası körüğü alttan 15 cm
  • Plaj çantası baskısı çift taraf Ofset baskı 
  • Plaj çantası dikimi ve üretimi adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.                      

 PLAJ ÇANTASI 

İmperteks plaj çantası kumaşı su itici ve kaplama kumaş özelliğine sahip olup % 100 polyester oxfort kumaştan üretilen, süblimasyon transfer baskıda canlı ve doygun renklerin elde edilmesini sağlayan  baskıya hazır bir kumaş türüdür. İmpertek kumaş ile bez plaj çantası, bez çanta, promosyon çanta, baskılı bez çanta,  aksesuarlar, iç mekan reklam ürünleri ve döşemelik yüzeyler üretmek mümkündür. 

Su geçirmeyen özelliği ve dayanıklılığı bakımından plaj çantası üretiminde sıkça tercih ettiğimiz imperteks kumaş havuz ve deniz kenarlarında en büyük yardımcınız olmaya hazır. Renkli baskılı,  renkli iplerle ve çeşitli aksesuarlarla süslediğimiz plaj çantaları iyi bir reklam aracıdır. İmperteks kumaşın sağlamlığı sayesinde havuz kenarında denizde rahatlıkla kullanabileceğiniz plaj çantaları ile özel eşyalarınızı da güvenle taşıyabilirsiniz. Promosyon çanta  olarak da sıklıkla kullandığımız bez plaj çantaları ile tanıtımınızı yapabilirsiniz. İmperteks kumaş üzerine kurumsal logolarınızı çeşitli baskı seçenekleri ile uygulayabiliriz. Fuarlarda, açılışlarda ,seminerlerde  adınızdan söz ettirecek bu çantalarla uzun yıllar tanıtımınızı yapabilirsiniz. 

Plaj çantası fiyatları diğer bez çanta ürünleri hakkında detaylı bilgi  için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img