BEZ ÇANTA SIFIR ATIK

ham-bez-canta-A

Bez çanta Sıfır AtıkGeri Dön

2008 yılından bu yana bez çanta sektöründe lider markalardan biri olan Metehan Bez Çanta , bünyesinde tüm bez çanta çeşitlerinin dikim, baskı işlerini siz değerli müşterimizin Marka değerine , değer katma düşüncesiyle yapmaktadır. 

Bez çanta kullanımı sadece kurumsal firmaların marka değerleri için birer reklam ürünü olmasının ötesinde , dünyamızda oldukça sıkıntılı bir hale gelmiş olan plastik içerikli çantaların da kullanımı azaltma ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma yolunda atılmış oldukça anlamlı bir adımdır. 

Metehan bez çanta ailesi olarak bizler müşterimizden gelen talepleri de dikkate alarak, dikim ve imalatını yapmış olduğumuz bez çanta dikiminde kullandığımız kumaşların %100 pamuk ve pamuk ağırlıklı olmasına gayret ediyoruz ve pamuk kumaşların kullanılmasını çevreyi koruma bir görev ve atık yönetiminde en az hatta mümkünse sıfır atık prensibini benimsiyoruz.

Sizlerde hem markanızı en uygun, kullanışlı ve düşük maliyetli bir ürün ile tanıtmak hem de  çevreye saygı ve SIFIR ATIK prensibiyle reklam harcamalarınızı geri dönüşüme uygun , çevre dostu bez çanta ürünleri ile gerçekleştiriniz.

Birçok ülke  plastik poşetlerin tasfiye edilmesine ilişkin yasalar çıkarmaktadır, çünkü plastik doğada asla tam olarak bozulmaz ve çevrenin süreklilik arz edecek şekilde  kirlenmesine neden olur.

Her yıl dünyada yaklaşık 1 ila 5 trilyon plastik poşet kullanılıyor ve maalesef çevreye-doğaya atılıyor. 

Doğaya atılan bu plastik poşetler karada ve denizde yaşayan binlerce canlının sağlığı ve yaşamı için büyük tehdit oluşturuyor.

Daha yaşanabilir bir dünya için  DOĞAYI SEV BEZ ÇANTA KULLAN sloganıyla her zaman yanınızdayız.

 

 
img