BEZ ÇANTA PINAR

ham-bez-canta-pinar-1
ham-bez-canta-pinar-3
ham-bez-canta-pinar-2

Bez Çanta Pınar Geri Dön

  • Bez çanta kumaşı ham bez 
  • Bez çanta %100 Pamuk 
  • Bez çanta eni 35 cm yüksekliği 40 cm 
  • Bez çanta sapları omuz askılı 
  • Bez çanta baskısı Tek taraf Emprime baskı
  • Bez çanta imalatı  500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.                         

BEZ ÇANTA

İmalatını yaptığımız doğa dostu olan  bez çanta çeşitlerimiz  %100 Organik ve pamuktur. Ham bez çanta dikimi için kullanmış olduğumuz  ham kumaş gramajlarımız ;140 gr, 200 gr, 220 gr, 300 gr, 320 gr dır. Yine bez çanta dikiminde kullanılan kumaş özellikleri Rips, Gabardin, Amerikan kanvastır. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çantaya emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Örnekteki ham bez çantamıza da Emprime baskı uygulanmıştır.Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.  


Bez çanta dikiminde kullanılan kumaşlar pamuk olduğu için 25 ve 30 derecede tersten yıkanmalı ve ütülenmelidir. Geri dönüşümlü ham bez çanta çeşitlerimiz tam anlamıyla doğa dostudur. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon çanta ürünüdür.

Ham bez çanta ile firma ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Promosyon ve raklam sektörünün geri dönüşüme uygun ve doğa dostu olan tek reklam aracıdır. 

Dikim ve imalatını yapmış olduğumuz bez çanta çeşitleri ;

Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , bez ayakkabı torbası, ham bez kese, elbise kılıfı (gamboç) 

İncelemekte olduğunuz ürün bir örnek olup aynı bez çantanın farklı ölçülerde, renkte ve baskı özelliklerinde imalatını talebiniz doğrultusunda yapmaktayız.

Diğer tüm bez çanta fiyatları ve çantalarımız hakkında detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın:  0(212) 508 44 32

 

 

img