BEZ ÇANTA - MAYASOFT

bez-canta-mayasoft-1
bez-canta-mayasoft-3
bez-canta-mayasoft-2

Bez Çanta - MayasoftGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı rips kumaş
  • Bez çanta eni 40  cm yüksekliği  40 cm 
  • Bez çanta körüksüz
  • Bez çanta uzun omuz askılı 70 cm
  • Bez çanta baskı ön arka emprime baskılı
  • Bez çanta dikimi ve üretim adeti minimum 100 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.

BEZ ÇANTA

Geniş kullanım alanına sahip olan bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Diler fuar çantası olarak dilerseniz eczane çantası olarak dilerseniz de alışveriş çantası olarak kullanın. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Bez çanta üzeirne baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dıgıtal baskı, serigraf baskı kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir. Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır.Bizlerde bez çantaya yönelerek doğaya büyük bir katkıda bulunabiliriz..  

Doğaya tamamen dost olan bez çantaların ham maddesi pamuktur ve geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Çevre dostu bez çanta ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakamka açısından büyük rol oynar. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir. Baskısız olarak da dikimi yapılan ham bez çanta boyama ve bez çanta puch nakış  için de uygundur.

Sıkı dokuması ve pamuksu yapısı ile üretimi gerçekleştirilen bez çantaların ebatları, müşterinin tercihine göre belirlenebilmektedir. Bu konuda standart ölçülerde üretim yapılabildiği gibi, müşteri istekleri de dikkate alınmakta ve istenilen ölçülerde bez çanta üretimi yapılabilmektedir.

Çevre dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta , ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

İmalatını yapmış olduğumuz diğer tüm bez çanta fiyatları ve çeşitleri hakkında detaylar için lütfen bize ulaşınız. 

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img