BEZ ÇANTA- LACİVERT DENİZ KIZI

bez-canta-lacivert-deniz-kizi-1
bez-canta-lacivert-deniz-kizi-3
bez-canta-lacivert-deniz-kizi-2

Bez Çanta- Lacivert Deniz KızıGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı likralı süprem
  • Bez çanta eni 35 cm yüksekliği 40 cm 
  • Bez çanta körüksüz
  • Bez çanta sapı kendi kumaşından
  • Bez çanta baskısı ön arka emprime baskılı
  • Bez çanta dikimi ve üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.                                                                                                                                                                                                                                                               

 BEZ ÇANTA

İstanbul'da bulunan firmamızın kendi üretimini yaptığı tüm bez çanta dikimi için doğaya tamamen dost olan  ham maddesi pamuk olan kumaş çeşitleri kullanılmakta ve geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Doğa dostu ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek insan hayatının da kaliteleşmesinde büyük rol oynar. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir.

Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. 
Geniş kullanım alanına sahip olan bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dijital baskı, serigraf baskı kullanılmaktadır.

Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir. 

Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta ve diğer geniş ürün yelpazemizle 2008 den bu yana  Metehan Bez Çanta kalitesiyle hizmetinizdeyiz.

Bez çanta fiyatları ve sipariş detayları için lütfen bize ulaşınız. Hemen Arayın:0(212) 508 44 32

 

img