BEZ ÇANTA - KANVAS ÇANTA

bez-canta-baskılı

Bez Çanta - Kanvas ÇantaGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı 300 gram Kanvas
  • Bez çanta  %100 Pamuktur
  • Bez çanta eni 47 cm yüksekliği 40 cm 8cm alttan körüklü
  • Bez çanta kulpu dar dokuma kolon kulp 70 cm
  • Kanvas bez çanta baskısı tek taraf ofset baskılı 
  • Kanvas  çanta dikim ve üretim adeti minimum 500 adettir.        

BEZ ÇANTA - KANVAS ÇANTA

Doğa dostu olan  ham bez çanta  %100 organik ve pamuktur.  140  Gr., 200 Gr., 220 Gr.,  300 Gr., 320 Gr., ham bez kumaştan üretilen bez çantalar  geri dönüşümü olan ve doğaya zarar vermeyen kumaştır. Bez çanta kumaş özellikleri rips, gabardin, Amerikan kanvastır. Bez çantanın istenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretimi yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çanta üzerine  emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.   

25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenir. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon ürünüdür. 
Ham bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, baskılı bez çanta, baskısız bez çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , kanvas çanta, gabardin, bez kese, büzgülü sırt çantası, plaj çantası, bez ayakkabı torbası ve toptan bez çanta  gibi uygun fiyat ve kaliteli modelleri ve geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Ham bez çanta detay ve siparişi  için lütfen bize ulaşınız.Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img