BEZ ÇANTA - BİLLMAYER

bez-canta-billmayer-1
bez-canta-billmayer-3
bez-canta-billmayer-2

Bez Çanta - Billmayer Geri Dön

  • Çanta kumaşı 200 Kanvas 
  • Çanta eni 42  cm yüksekliği 45 cm 
  • Çanta körüksüz
  • Çanta sapları uzun omuz askılı
  • Çanta baskısı Ön Arka tek renk Pano Emprime Baskılı
  • Üretim adeti minimum 100 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.

BEZ ÇANTA

    Doğaya tamamen dost olan bez çantaların ham maddesi pamuktur ve geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Organik Doğa dostu ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek insan hayatının da kaliteleşmesinde büyük rol oynar. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir.
  Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. Ülkemizde de bez çantalar her alanda kullanılmaya başlanmıştır ve hızla yaygınlaşmaktadır.
   Geniş kullanım alanına sahip olan Organik bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dıgıtal baskı, serigraf baskı Baskes kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüm kazanmasını sağlar. Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde promosyon reklam materyalidir. 
   Organik ve Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz.Bez çanta ,Ham bez çanta,Tela çanta,Promosyon çanta ,İpli bez sırt çantası,Laminasyonlu çanta ,Bez ayakkabı torbası ve Ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Detaylar için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img