BEZ AYAKKABI TORBASI- BASKILI

ham-bez-ayakkabi-torbasi-baskili

Bez Ayakkabı Torbası- BaskılıGeri Dön

  • Bez ayakkabı torbası  kumaşı 65 gr Tela Non woven 
  • Bez ayakkabı torbası eni 35 cm yüksekliği 40 cm
  • Bez ayakkabı torbası ağız kısmı tek taraf ip büzgülü
  • Bez ayakkabı torbası baskısı tek taraf CMKY Ofset 
  • Bez ayakkabı torbası üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak devam eder.                                                                                                                                                                                                                                                 

BEZ AYAKKABI TORBASI

Bez ayakkabı torbasının imalatında kullanılan kumaşların hammaddesi pamuktur ve tamamen doğaya dost , geri dönüşüme uygun kumaşlardır. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir. Doğa dostu ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek insan hayatının da kaliteleşmesinde büyük rol oynar.

Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. 
Geniş kullanım alanına sahip olan bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dıgıtal baskı, serigraf baskı kullanılmaktadır.

Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. 

Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir. 

Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, elbise kılıfı ve gamboç, bez ayakkabı torbası,  ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Bez ayakkabı torbası fiyatları, çeşit ve  detaylar için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img