BASKILI JUT ÇANTA - DEDON

baskılı jüt çanta
jüt çanta ip askılı
jut çanta baskılı

Baskılı Jut Çanta - DedonGeri Dön

  • Jüt çanta kumaşı  kanaviçe olarak tasarlanmaktadır.
  • Jüt çanta eni 30 cm yüksekliği 39 cm dir.  
  • Jüt çanta körüğü 10 cm dir.
  • Jüt çanta saplarında ham ip kullanılmaktadır.
  • Jüt çanta saplarında kuş gözü kullanılmıştır.
  • Jüt çanta baskısı emprime baskıdır.
  • Jüt çanta üretim adeti minimum 500 adettir.    

JÜT ÇANTA KANAVİÇE 

Doğaya tamamen dost olan çevreci jüt liflerinin günümüzde doğal ve yapay liflerle karıştırılarak kullanımı gerçekleştirilmektedir. Doğa dostu ürünler kullanmak insan hayatınında kaliteleşmesinde büyük rol oynar. Jüt liflerinin ekolejik yapısını bozmadan lifin giysilik kumaşlardaki kullanabilirliğini arttırmak için teknolojik çalışmaların yapılması gerekmektedir.Tekstil sektörünün hemen hemen her alanında kullanılan jüt liflerinin hazır giyim ürünlerinde de yaygınlaşması gerekmektedir.

Jüt ,pamuk ipliği üretiminde olduğu gibi taraklardan geçerek temizlenir tamamen liflere ayrılır boninlere ip olarak sarılır.İp kalınlığı kullanım alanına göre değişir.Esnekliği az olan jüt kumaşın dayanıklılığı keten ve kenevirden daha düşüktür.Jüt liflerinin büyük bir kısmı halat ,çuval ,ip, sicim ve örtü kumaşları yapımında kullanılır. Jüt bitkisinden elde edilen elyaflarla üretilen ve geri dönüşümlü çevreci özelliği ile dikkat çeken jüt çanta yükselen bir trenttir. Organik ham ip sapları ile dikkat çeken bu çantalar çeşitli baskı teknikleri ile daha da çekici bir ürüne dönüştürülebilir.Kuş gözleri ,renkli saplar ,çeşitli aksesuarlar ile üretilen jüt çantalar promosyon sektörünün yeni gözde ürünüdür..

Metehan Bez Çanta kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle sadece yurtiçinde değil dünyanın pek çok ülkesine de bez çanta üretim ve ithalatında öncü bir markadır.

Özellikle kuruyemiş ve kuru bakliyat gibi ürünlerin muhafazası ve sunumunda oldukça fazla kullanılan jüt çanta , sunumlarınıza çok büyük bir estetik katkıda bulunur.

Diğer Bez Çanta çeşitlerimiz;

    ham bez çanta    promosyan bez çanta    lamineli çanta

Bez Çanta

Tela Çanta

Ultrasonik Yapıştırma Çanta

Lamineli Bez Çanta

Jüt Çanta

Plaj Çantası

Sırt Çantası

Bez Kese

Elbise Kılıfı

Bez Ayakkabı Torbası

Bez çanta fiyatları ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img