ULTRASONİK YAPIŞTIRMA TELA ÇANTA - HACI BABA

bez-canta-ultrasonik-yapistirma-hacibaba

Ultrasonik Yapıştırma Tela Çanta - Hacı BabaGeri Dön

  • Ultrasonik yapıştırma  çanta kumaşı  nonwoven tela kumaş
  • Tela çanta eni 24 cm yüksekliği 38 cm 
  • Tela çanta körüğü alt ve yanlar 22 cm
  • Tela çanta kulp uzunluğu kısa el tutmalı kırmızı renk 
  • Tela çanta ultrasonik yapıştırma tekniği ile 3D olarak üretilir.
  • Tela çanta baskısı çift taraf ve körük ofset baskılı yapılabilir. 
  • Tela çanta üretim adeti minimum 2000 adettir.                   

      ULTRASONİK YAPIŞTIRMA TELA ÇANTA 

Tamamen doğa dostu  ve geri dönüşüme uygun olan nonwoven çanta (tela çanta) yüzde  yüz doğal olan tela kumaştan üretilir ve bir yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yok olabilmektedir. Anti bakteriyel özelliğinin yanı sıra nefes alabilen, su geçirmeyen tela bez çanta , dayanıklı yapısı ile yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Nonwoven insan sağlığını tehdit eden hiçbir kimyasal içermez. Yıkanabilir kumaştan imal edilen tela bez çanta uzun süre kullanım için uygundur. 

Tela bez çanta imalatımız tamamen  müşteri talebine göre istenilen kumaş renginde, ölçüsünde, değişik modellerde yapılmaktadır. Üretilen bez çantalar üzerine emprime baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı, transfer baskı yapılabilir. Günlük hayatınızın birçok alanında, fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde, panellerde kullanabileceğiniz tela bez çantalar promosyon çantalar arasında en uygun maliyete sahip olandır. Uzun ömürlü olması sayesin de nonwoven tela bez çanta cazip bir reklam materyali olarak firmaların en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. 
 

Tela bez çanta  ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz.

Tela bez çanta modelleri fiyat detay ve siparişleriniz  için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img