TELA ÇANTA - METHROM GRİ

tela-canta-metrohm1
tela-canta-metrohm2
tela-canta-metrohm3

Tela Çanta - Methrom GriGeri Dön

  • Tela çanta kumaşı 100 gr tela nonwoven kumaş
  • Tela çanta eni 58 cm yüksekliği42 cm 
  • Tela çantaalt körüğü 12 cm 
  • Tela çanta kenarları renkli biyeli ve dikişli
  • Tela çanta sapı omuz askılı
  • Tela çanta dikimi ve üretim adeti minimum 500 adetten başlayarak  1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak devam eder.                                               

TELA ÇANTA 

Nonwoven kumaş kullanılarak imalatına yapılmakta olan nonwoven tela bez çanta çeşitlerimiz çevre dostudur .% 100 doğal olan bu nonwoven tela bez çanta ürünlerimiz  1 yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yok olabilmektedir. Anti bakteriyel özelliğinin yanı sıra nefes alabilen, su geçirmeyen, dayanıklı yapısı ile yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. 

Müşterilerimizden gelecek  taleplere  göre istenilen kumaş renginde, ölçüsünde ve değişik modellerde tela çanta dikimi ve üretimi yapılabilmektedir. Farklı modellerde üretimi yapılabilen tela  çanta üzerine emprime baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı, transfer baskı yapılabilir. Günlük hayatınızın birçok alanında, fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde, panellerde kullanabileceğiniz tela bez çantalar promosyon çantalar arasında en uygun maliyete sahip olandır. Uzun ömürlü olması sayesin de Non woven tela bez çantalar cazip bir reklam materyalidir. 

Tela bez çanta ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Uygun fiyatıyla nonwoven tela çanta ürünleri promosyon ürünler içerisinde en etkili ve cazip olanıdır.

Nonwoven tela çanta fiyatları ve diğer bez çanta çeşitleri hakkında detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img