TELA ÇANTA - BASKILI BOZ PİZZA

baskili-bez-canta-1
baskili-bez-canta-2

Tela Çanta - Baskılı Boz PizzaGeri Dön

  • Baskılı tela çanta  kumaşı 100 gr tela nonwoven kumaş 
  • Baskılı tela çanta eni 38 cm yüksekliği 33 cm 
  • Baskılı tela çanta körüğü 33  cm 
  • Baskılı tela çanta biye ve sapları sarı tela 
  • Baskılı tela çanta biyeli ve dikişli 
  • Baskılı tela çanta  baskısı  ofset çanta 
  • Baskılı tela çanta üretim adeti minimum 100 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.

BASKILI TELA ÇANTA

Doğaya  dostu olan bez çantaların ham maddesi pamuktur ve geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Doğa dostu ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek insan hayatının da sağlıklı olmasında  büyük rol oynar. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir.

Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. Günümüzde alışverişlerde bez alışveriş çantası kullanımı gittikçe artmaktadır. 

Geniş kullanım alanına sahip olan bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dıgıtal baskı, serigraf baskı kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. 
Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir. 
Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle İstanbul da bulunan üretim atölyemiz ile Türkiye'nin her yerine siparişlerinizi ulaştırıyoruz.

Baskılı bez çanta detay ve siparişleri için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img