TELA ÇANTA - TEKNİK DÖKÜM

tela-canta-baskili-1
tela-canta-baskili-3
tela-canta-baskili-2

Tela Çanta - Teknik DökümGeri Dön

  • Tela çanta kumaşı 100 gr tela non woven kumaş 
  • Tela çanta eni 35 cm yüksekliği 39 cm 
  • Tela çanta alt körüğü 10 cm 
  • Tela çanta kenarları renkli biyeli ve dikişli
  • Non woven tela çanta  sapı omuz askılı
  • Tela çanta dikimi ve üretim adeti minimum 500 adetten başlayarak  1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak devam eder.

TELA ÇANTA

Non woven tela bez çanta tamamen doğa dostudur.% 100 doğal olan tela bez çanta 1 yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yok olabilmektedir. Anti bakteriyel özelliğinin yanı sıra nefes alabilen, su geçirmeyen, dayanıklı yapısı ile yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Non woven insanlığa en uyumlu malzemedir.
Tela bez çantalar, müşteri talebine göre istenilen kumaş renginde, ölçüsünde, değişik modellerde üretilebilir. Üretilen çantalar üzerine emprime baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı, transfer baskı yapılabilir. Günlük hayatınızın birçok alanında, fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde, panellerde kullanabileceğiniz tela bez çantalar promosyon çantalar arasında en uygun maliyete sahip olandır. Uzun ömürlü olması sayesin de non woven tela bez çanta cazip bir reklam materyalidir. 

Tela bez çanta üzerine bastıracağınız logo ve rekalmınız  ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta , ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

İmalatını yapmış olduğumuz diğer tüm tela çanta fiyatları ve çeşitleri hakkında detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız. Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img