TELA ÇANTA - MODEPARK

tela-bez-canta1
tela-bez-canta3
tela-bez-canta2

Tela Çanta - ModeparkGeri Dön

  • Tela çanta kumaşı 100 gr tela non woven kumaş  
  • Tela çanta eni 35 cm yüksekliği 35 cm 
  • Tela çanta alt körüğü 23 cm 
  • Tela çanta kenarları renkli biyeli ve dikişli
  • Tela çanta sapı omuz askılı
  • Tela çanta dikimi ve üretim adeti minimum 500 adetten başlayarak  1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak devam eder.                                               

TELA ÇANTA 

İmalatını yapmış olduğumuz tüm non woven tela bez çanta çeşitleri tamamen doğa dostudur ve % 100 doğal olan tela bez çanta 1 yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yok olabilmektedir. Anti bakteriyel özelliğinin yanı sıra nefes alabilen, su geçirmeyen, dayanıklı yapısı ile yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Non woven özellikler promosyon sketörü için en uygun fiyatlı  çanta çeşitlerinden biridir. 

Tela bez çantalar, müşteri talebine göre istenilen kumaş renginde, ölçüsünde, değişik modellerde üretilebilir. Üretilen çantalar üzerine emprime baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı, transfer baskı yapılabilir. Günlük hayatınızın birçok alanında, fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde, panellerde kullanabileceğiniz tela bez çantalar promosyon çantalar arasında en uygun maliyete sahip olandır. Uzun ömürlü olması sayesin de non woven tela bez çanta cazip bir reklam materyalidir. 

Tela bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz.Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta , ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Tela çanta fiyatları ve sipariş detayları için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img