SİYAH LAMİNELİ ÇANTA

lamineli-canta-siyah-1
lamineli-canta-siyah-3
lamineli-canta-siyah-2

Siyah Lamineli ÇantaGeri Dön

  • Çanta kumaşı 150 gr  Beyaz Lamineli
  • Çanta eni 35 cm yükseklik 45 cm 
  • Çanta körüğü alt ve yan 8 cm körük 
  • Çanta sapı ve biyesi laminasyonlu nonwoven tela
  • Çanta baskısı ön arka ofset baskı
  • Üretim adeti minimum 500 adetten başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak devam eder.

    LAMİNASYONLU ÇANTA

  Dikişli ya da ultrasonik yöntemlerle üretilen laminasyonlu çantalar PP non-woven kumaştan hazırlanmaktadır. Mat ve parlak görünüm alternatiflerine sahip olan laminasyonlu çantalara uygulanan baskılar kolay kolay deformasyona ve yıpranmaya uğramaz. 
Laminasyonlu çantalar Hd baskı kalitesi, su geçirmeyen özelliği ve uzun ömrü ile yıllarca reklamlarınızı ve logolarınızı taşıyabilir. Fuar alanlarının, mağaza açılışlarının, konferansların, seminerlerin, panellerin, tanıtımların vazgeçilmeyen en şık promosyon çantalarındandır.
Kullandığımız ham maddeler, baskı tutkalları, sağlığa ve doğaya zararlı değildir. Kanserojen madde testinden geçerek doğallığını kanıtlamış olan laminasyonlu çantalar %100 geri dönüşümlüdür.
  Laminasyonlu çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta ,Ham bez çanta,Tela çanta,Promosyon çanta ,İpli bez sırt çantası,Laminasyonlu çanta ,Bez ayakkabı torbası ve Ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Detaylar için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

E-Posta: info@bezcantametehan.com

img