PROMOSYON ÇANTA BULANCAK

promosyon-canta-bulancak-belediyesi-1
promosyon-canta-bulancak-belediyesi-3
promosyon-canta-bulancak-belediyesi-2

Promosyon Çanta BulancakGeri Dön

  • Çanta kumaşı 100 gr Tela Non woven 
  • Çanta eni 35 cm yüksekliği 39 cm 
  • Çanta sapı kısa el tumalı
  • Çanta körüğü alt ve yanlar 12 cm
  • Çanta biye ve sapları beyaz 
  • Çanta baskısı çift taraf Ofset baskı 
  • Üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.

               

PROMOSYON ÇANTA

  Promosyon çantalar tamamen doğaya dost kumaşlardan üretilmektedir. Baskılı ve baskısız üretim imkanına sahip olan promosyon çantalar uygun maliyeti yani sıra şıklığı, kullanım kolaylığı ve kalitesi ile promosyon sektöründe üst sıralarda yerini almıştır.       
Sahip olduğu zengin kumaş seçenekleri ile değişik renk ve modellerde üretilen çantalar, uygulanan baskı teknikleri ile daha da ön plana çıkartılabilir. Baskı seçenekleri olarak Emprime baskı, Serigraf baskı, Ofset  baskı, Transfer baskı, Digital baskı kullanılmaktadır. Baskı renklerine uyumlu kenar biyeler, körükler, saplar ve çeşitli aksesuarlar promosyon çantanın mükemmelliğini artırır. Böylece vurgulanmak istenen reklam daha göz alıcı bir seviyeye ulaşır.
Geniş kullanım alanına sahip olan promosyon çantalar fuar alanlarının, konferansların, açılışların,  panellerin en çok talep edilen ürünlerinin başında gelmektedir.
Promosyon çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak sizde değerinize değer katabilirsiniz.Bez çanta ,Ham bez çanta,Tela çanta,Promosyon çanta ,İpli bez sırt çantası,Laminasyonlu çanta ,Bez ayakkabı torbası ve Ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Detaylar için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img