TELA ÇANTA - BULANCAK

promosyon-canta-bulancak-belediyesi-1
promosyon-canta-bulancak-belediyesi-3
promosyon-canta-bulancak-belediyesi-2

Tela Çanta - BulancakGeri Dön

  • Tela çanta kumaşı 100 gr Tela Non woven 
  • Tela çanta eni 35 cm yüksekliği 39 cm 
  • Tela çanta sapı kısa el tumalı
  • Tela çanta körüğü alt ve yanlar 12 cm
  • Tela çanta biye ve sapları beyaz 
  • Tela çanta baskısı çift taraf Ofset baskı 
  • Tela çanta dikimi ve üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.

               

PROMOSYON ÇANTA

Promosyon çantalar tamamen doğaya dost kumaşlardan üretilmektedir. Baskılı ve baskısız tela çanta üretim imkanı olan promosyon çantalar uygun maliyeti yani sıra şıklığı, kullanım kolaylığı ve kalitesi ile promosyon sektöründe üst sıralarda yerini almıştır. En ucuz promosyon çanta çeşidir diyebiliriz.      
Sahip olduğu zengin kumaş seçenekleri ile değişik renk ve modellerde üretilen çantalar, uygulanan baskı teknikleri ile daha da ön plana çıkartılabilir. Baskı seçenekleri olarak Emprime baskı, Serigraf baskı, Ofset  baskı, Transfer baskı, Digital baskı kullanılmaktadır. Baskı renklerine uyumlu kenar biyeler, körükler, saplar ve çeşitli aksesuarlar promosyon çantanın mükemmelliğini artırır. Böylece vurgulanmak istenen reklam daha göz alıcı bir seviyeye ulaşır.

Geniş kullanım alanına sahip olan promosyon çantalar fuar alanlarının, konferansların, açılışların,  panellerin en çok talep edilen ürünlerinin başında gelmektedir. Promosyon çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak sizde değerinize değer katabilirsiniz.Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, elbise kılıfı ve gamboç, bez ayakkabı torbası,  ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Promosyon tela çanta fiyatları ve diğer tüm bez çanta çeşitlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img