PROMOSYON BEZ ÇANTA SPİDERMAN

promosyon-bez-canta-spiderman-1
promosyon-bez-canta-spiderman-3
promosyon-bez-canta-spiderman-2

Promosyon Bez çanta SpiderManGeri Dön

  • Çanta kumaşı 140 Gram Ham Bez 
  • Çanta eni 35 cm yüksekliği 40 cm 
  • Çanta sapı omuz askılı 70 cm
  • Çanta baskısı çift taraf Emprime baskı
  • Üretim adeti minimum 50 adetten başlamaktadır. 

PROMOSYON ÇANTA

 Promosyon çantalar tamamen doğaya dost Organik kumaşlardan üretilmektedir. Baskılı ve baskısız üretim imkanına sahip olan promosyon çantalar uygun maliyeti yani sıra şıklığı, kullanım kolaylığı ve kalitesi ile promosyon sektöründe üst sıralarda yerini almıştır.       
  Sahip olduğu zengin kumaş seçenekleri ile değişik renk ve modellerde üretilen çantalar, uygulanan baskı teknikleri ile daha da ön plana çıkartılabilir. Baskı seçenekleri olarak Emprime baskı, Serigraf baskı, Ofset  baskı, Transfer baskı, Digital baskı kullanılmaktadır.Çok renkli görsellerinizde bile baskı kalitesi düşürülmeden en iyi sonuç alınır.Baskılar uzun ömürlü ve yıkamaya dayanıklıdır. Baskı renklerine uyumlu kenar biyeler, körükler, saplar ve çeşitli aksesuarlar promosyon çantanın mükemmelliğini artırır. Böylece vurgulanmak istenen reklam daha göz alıcı bir seviyeye ulaşır.
Geniş kullanım alanına sahip olan promosyon çantalar fuar alanlarının, konferansların, açılışların,  panellerin en çok talep edilen ürünlerinin başında gelmektedir.
   Promosyon çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak sizde değerinize değer katabilirsiniz.Bez çanta ,Ham bez çanta,Tela çanta,Promosyon çanta ,İpli bez sırt çantası,Laminasyonlu çanta, Bez ayakkabı torbası ve Ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz. 

Detaylar için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

E-Posta: info@bezcantametehan.com

img