BEZ ÇANTA - SÜNGER BOB

promosyon-bez-canta-baskili-1
promosyon-bez-canta-baskili-3
promosyon-bez-canta-baskili-2

Bez Çanta - Sünger BobGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı 140 gram ham bez kumaş (%100pamuk)
  • Bez çanta eni 35 cm yüksekliği 40 cm 
  • Bez çantasapı omuz askılı 70 cm
  • Bez çanta baskı tek taraf transfer baskı
  • Bez çanta dikimi ve üretim adeti minimum 50 adetten başlamaktadır. 

BEZ ÇANTA

Omuz askılı bez çanta ile baskılı ve baskısız bez çanta seçeneklerimizle imalatını yaptığımız bez çantalarımız  tamamen doğaya dost organik kumaşlardan üretilmektedir. Baskılı ve baskısız üretim imkanına sahip olan bez çanta ve promosyon çantalar uygun maliyeti yani sıra şıklığı, kullanım kolaylığı ve kalitesi ile ucuz bez çanta olarak promosyon sektöründe üst sıralarda yerini almıştır.  Sahip olduğu zengin kumaş seçenekleri ile değişik renk ve modellerde üretilen çantalar, uygulanan baskı teknikleri ile daha da ön plana çıkartılabilir.

Bez çanta ve promosyon çanta üzerin yapılabilcek baskı seçenekleri ; emprime baskılı bez çanta, serigraf baskılı bez çanta, ofset  baskılı bez çanta, transfer baskılı bez çanta, dijital baskılı bez çanta. Baskı renklerine uyumlu kenar biyeler, körükler, saplar ve çeşitli aksesuarlar promosyon bez çantanın  mükemmelliğini artırır. Böylece vurgulanmak istenen reklam daha göz alıcı bir seviyeye ulaşır. Geniş kullanım alanına sahip olan bez çanta ürünlerini, fuar çantası olarak fuarlarda, promosyon çantası olarak konferanslarda, açılışlarda,  panellerde, eczacı çantası olarak ilaç eczacılık sektöründe, alışveriş çantası olarak marketlerde, alışveriş merkezlerinde kullanabilirsiniz.

Promosyon bez çanta üzerine basılacak baskı  ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak sizde değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, elbise kılıfı ve gamboç, bez ayakkabı torbası,  ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Görseli verilmiş olan baskılı bez çanta örnektir. Bez çanta dikimini istediğiniz ölçü ve baskı seçenekleri ile imal etmekteyiz.

Bez çanta fiyatları ve diğer tüm bez çanta çeşitlerimiz hakkında deteylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(530) 969 88 44

E-Posta: info@bezcantametehan.com

img