BEZ ÇANTA - PANO BASKILI

pano-baskili-bez-canta-1
pano-baskili-bez-canta-3
pano-baskili-bez-canta-2

Bez Çanta - Pano BaskılıGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı 200 gram kanvas ( canvas )
  • Bez çanta eni 35  cm yüksekliği  40 cm 
  • Körüksüz bez çanta
  • Uzun omuz askılı bez çanta 
  • Bez Çanta baskı ön arka emprime baskılı bez çanta
  • Bez çanta dikimi minimum 100 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.

BEZ ÇANTA

2008 yılından bu yana bez çanta sektöründe lider marka olan Metehan Bez çanta kalitesi ve uygun fiyatlarla imalatçısından direk toptan bez çanta çeşitleri .

Bez çanta dikimi için kullanmış olduğumuz kumaşların ham maddesi pamuktur ve tamamen geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Doğa dostu bez çanta ürünlerini kullanmak hem çevreye karşı hem de kendi sağlımıza karşı çok önemlidir. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir.Sıkı dokuması ve pamuksu yapısı ile üretimi gerçekleştirilen bez çantaların ebatları, müşterinin tercihine göre belirlenebilmektedir. Bu konuda standart ölçülerde üretim yapılabildiği gibi, müşteri istekleri de dikkate alınmakta ve istenilen ölçülerde bez çanta üretimi yapılabilmektedir.

Geniş kullanım alanına sahip olan bez çanta,  promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çanta modellerimiz baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dıgıtal baskı, serigraf baskı kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir. Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır.Bizlerde bez çantaya yönelerek doğaya büyük bir katkıda bulunabiliriz.

Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz.

Dikim ve imalatını yapmış olduğumuz bez çanta çeşitleri ; bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , bez ayakkabı torbası, ham bez kese, elbise kılıfı (gamboç) 

Diğer tüm bez çanta fiyatları ve sipariş detayları  için lütfen bize ulaşınız: 0(212) 508 44 32

E-Posta: [email protected]

img