LAMİNELİ BEZ ÇANTA THE CARY SCHOOL

lamineli-bez-canta-the-cary-school-1-min
lamineli-bez-canta-the-cary-school-
lamineli-bez-canta-the-cary-school-3

Lamineli Bez Çanta The Cary SchoolGeri Dön

  • Çanta kumaşı 100 gr Tela Non woven parlak şeffat lamineli 
  • Çanta eni 49 cm yükseklik 38 cm 
  • Çanta körüğü alt ve yan 14 cm körük 
  • Çanta sapı ve biyesi nonwoven tela kumaş 
  • Çanta baskısı ön arka ofset baskı
  • Üretim adeti minimum 500 adetten başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak devam eder.

       LAMİNELİ ÇANTA

  Dikişli ya da ultrasonik yöntemlerle üretilen lamineli çantalar PP non-woven kumaştan hazırlanmaktadır. Mat ve parlak görünüm alternatiflerine sahip olan lamineli çantalara uygulanan baskılar kolay kolay deformasyona ve yıpranmaya uğramaz. 
Lamineli  çantalar Hd baskı kalitesi, su geçirmeyen özelliği ve uzun ömrü ile yıllarca reklamlarınızı ve logolarınızı taşıyabilir. Fuar alanlarının, mağaza açılışlarının, konferansların, seminerlerin, panellerin, tanıtımların vazgeçilmeyen en şık promosyon çantalarındandır.
Kullandığımız ham maddeler, baskı tutkalları, sağlığa ve doğaya zararlı değildir. Kanserojen madde testinden geçerek doğallığını kanıtlamış olan laminasyonlu çantalar %100 geri dönüşümlüdür.Laminasyonlu çantalara baskı teknikleri de uygulanabilir.
  Laminasyonlu çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz.Bez çanta ,Ham bez çanta,Tela çanta,Promosyon çanta ,İpli bez sırt çantası,Laminasyonlu çanta ,Bez ayakkabı torbası ve Ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Detaylar için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img