LAMİNASYONLU PEMBE BEZ ÇANTA

Laminasyonlu-canta
3
2
laminasyonlu çanta

Laminasyonlu Pembe Bez Çanta Geri Dön

  • Çanta kumaşı 100 gr Tela Non woven pembe parlak lamineli 
  • Çanta eni 39 cm yükseklik 35 cm 
  • Çanta körüğü alt ve yan 15 cm körük 
  • Çanta kulp ve biyesi lamineli kumaş 
  • Çanta baskısı ön arka tek renk serigraf 
  • Üretim adeti minimum  1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak devam eder.

       LAMİNELİ ÇANTA

   Dikişli ya da ultrasonik yöntemlerle üretilen lamineli çantalar PP non-woven kumaştan hazırlanmaktadır. Mat ve parlak görünüm alternatiflerine sahip olan lamineli çantalara uygulanan baskılar kolay kolay deformasyona ve yıpranmaya uğramaz. 
Lamineli  çantalar Hd baskı kalitesi, su geçirmeyen özelliği ve uzun ömrü ile yıllarca reklamlarınızı ve logolarınızı taşıyabilir. Fuar alanlarının, mağaza açılışlarının, konferansların, seminerlerin, panellerin, tanıtımların vazgeçilmeyen en şık promosyon çantalarındandır.
Kullandığımız ham maddeler, baskı tutkalları, sağlığa ve doğaya zararlı değildir. Kanserojen madde testinden geçerek doğallığını kanıtlamış olan laminasyonlu çantalar %100 geri dönüşümlüdür.Laminasyonlu çantalara baskı teknikleri de uygulanabilir.
   Laminasyonlu çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz.Bez çanta ,Ham bez çanta,Tela çanta,Promosyon çanta ,İpli bez sırt çantası,Laminasyonlu çanta ,Bez ayakkabı torbası ve Ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Detaylar için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img