JÜT ÇANTA - KANVAS ÇANTA

çoklu-çanta1
çoklu-çanta3
çoklu-çanta-2
çoklu-çanta4
çoklu-çanta-5
çoklu-çanta-6

Jüt Çanta - Kanvas ÇantaGeri Dön

  • Çanta kumaşları  320 gr Kanvas - Jüt Kumaş 
  • Kanvas çanta ölçüsü   50 cm x 40 cm x 10 cm  
  • Jüt çanta halat ipli ölçüsü  43 cm x 39 cm x 8 cm alttan körüklü
  • Jüt çanta ölçüsü  36 cm x 39 cm x 10 cm 
  • Çanta sapları uzun omuz askılı 
  • Çanta baskısı - Üç modelde baskısızdır. Tercihe göre baskı uygulanabilir.
  • Bez çanta imalat adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.

BEZ ÇANTA

Görselde yer alan çantalar; kanvas çanta ve  jüt çanta modelleridir. Çanta imalatını müşterilerimiz talepleri doğrultusunda farklı ölçü, kumaş ve baskı seçenekleri ile imal etmekteyiz.

Doğaya tamamen dost olan bez çanta dikiminde kullanılan  ham madde  pamuktur ve geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Doğa dostu ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek insan hayatının da kaliteleşmesinde büyük rol oynar. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir.

Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. Ülkemizde de bez çantalar her alanda kullanılmaya başlanmıştır ve hızla yaygınlaşmaktadır. 

Geniş kullanım alanına sahip olan Organik bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Alışverişlerde büyük oranda ihtiyaç duyduğumuz bez çantalar değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılır.Bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dıgıtal baskı, serigraf baskı Baskes kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir. 
 

Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, jüt çanta, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Diğer tüm bez çanta çeşitleri ve fiyat detayları için lütfen bize ulaşınız. Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32 

E-Posta: [email protected]

img