İPLİ BEZ SIRT ÇANTASI

ipli-bez-sirt-cantasi1
ipli-bez-sirt-cantasi3
ipli-bez-sirt-cantasi2

İpli Bez Sırt ÇantasıGeri Dön

​​​​​

  • İpli bez sırt çantası kumaşı Nonwoven Tela 
  • İpli bez sırt çantası eni 35 cm yüksekliği 40 cm 
  • İpli bez sırt çantası sapı örgü ağzından çift ip büzgülü 
  • ip bağlantı yerler kendi kumaşından
  • İpli bez sırt çantası baskısı tek taraf emprime baskı 
  • İpli bez sırt çantası üretim adeti minimum 100 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.      

İPLİ BEZ SIRT ÇANTASI

    İpli bez sırt çantası  tamamen doğa dostu kumaştan üretilmektedir. Herhangi bir kanserojen madde içermemektedir.
Ağzı büzgülü olan İpli bez sırt çantası çok yönlü kullanımı ile günlük hayatımızı kolaylaştırır. İpli olduğundan dolayı omuzlarınıza asabilir içine koyduğumuz eşyalarınızı rahatça ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Renkli kumaş seçenekleri ile istenilen ebatta ve modelde üretim yapılabilir. Müşterilerimizin talebi üzerine ağzı büzgülü sırt çantalarına emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, dijital baskı, serigraf baskı teknikleri uygulanabilir. İsteğiniz doğrultusunda büzgü ipleri baskı renklerine ve kumaşına uygun orantıda kombine edilerek daha hareketli bir çanta haline dönüştürülebilir.
Her kesimden insanın kullanabileceği  ipli sırt çantaları promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Tanıtımlarda, fuarlarda, toplantılarda, seminerlerde, açılışlarda rahatça kullanabileceğiniz ipli bez sırt çantası uzun ömürlü kullanıma sahiptir ve katlanabilir bez çanta özelliğine sahiptir.
  İp büzgülü bez sırt çantaları  ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak sizde değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta,tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, baskılı bez çantası, büzgülü sırt çantası , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle Metehan Bez çanta İstanbul üretim atölyemiz ile hizmetinizdeyiz.

İpli bez sırt çantası detay ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın:  0(212) 508 44 32

 

img