İPLİ BEZ SIRT ÇANTASI

ipli-bez-sirt-cantasi4
ipli-bez-sirt-cantasi3
ipli-bez-sirt-cantasi2

İpli Bez Sırt ÇantasıGeri Dön

  • İpli bez sırt çantası kumaşı krem rips 200 gr 
  • İpli bez sırt çantası ağızdan çift ip büzgülü örgü saplı
  • İpli bez sırt çantası ölçüsü en 35cm boy 45 cm 
  • İpli bez sırt çantası  ip bağlantı % 100 pamuk ip
  • İpli bez sırt çantası baskısı tek taraf 4 renk emprime baskılı.
  • İpli bez sırt çantası üretim adeti minimum 500 adetten başlayarak  1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak devam eder

           

İPLİ BEZ SIRT ÇANTASI

    İpli bez sırt çantası  imalatında tamamen doğa dostu kumaş kullanılmaktadır. İpli sırt çantası üretiminde kullanılan kumaş herhangi bir kanserojen madde içermemektedir.
Ağzı büzgülü olan  ipli bez sırt çantası çok yönlü kullanımı ile günlük hayatımızı kolaylaştırır. İpli olduğundan dolayı omzunuza kolalıkla  asabilir içine koyduğumuz eşyalarınızı rahatça ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Renkli kumaş seçenekleri ile istenilen ebatta ve modelde üretim yapılabilir. Müşterilerimizin talebi üzerine ağzı büzgülü bez sırt çantası üzerine  emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, dijital baskı, serigraf baskı teknikleri uygulanabilir. İsteğiniz doğrultusunda büzgü ipleri baskı renklerine ve kumaşına uygun orantıda kombine edilerek daha hareketli bir çanta haline dönüştürülebilir.
Her kesimden insanın kullanabileceği  ipli sırt çantası promosyon çanta sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Tanıtımlarda, fuarlarda, toplantılarda, seminerlerde, açılışlarda rahatça kullanabileceğiniz ipli sırt çantası uzun ömürlü kullanıma sahiptir.
  İp büzgülü bez sırt çantaları  ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak sizde değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta,tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, baskılı bez çantası, büzgülü sırt çantası , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle Metehan Bez çanta İstanbul üretim atölyemiz ile toptan bez çanta sektörünün öncü firmalarından biri olarak hizmetinizdeyiz.

İpli sırt çantası detay ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın:  0(212) 508 44 32

img