Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/u9574114/public_html/admin/ayar.php on line 10
İpli Bez Sırt Çantası | Bez Çanta Metehan

İPLİ BEZ SIRT ÇANTASI

ipli-bez-sirt-cantasi1
ipli-bez-sirt-cantasi3
ipli-bez-sirt-cantasi2

İpli Bez Sırt ÇantasıGeri Dön

  • İpli bez sırt çantası kumaşı saks mavi gabardin
  • İpli bez sırt çantası %100 Pamuk 
  • İpli bez sırt çantası eni 40 cm yüksekliği 45 cm 
  • İpli bez sırt çantası ağızdan çift ip büzgülü
  • İpli bez sırt çantası baskısı tek taraf emprime baskı 
  • İpli bez sırt çantası üretim adeti minimum 100 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.      

İPLİ BEZ SIRT ÇANTASI

    İpli bez sırt çantası  tamamen doğa dostu siyah imperteks 270 denye kumaştan üretilmektedir. Herhangi bir kanserojen madde içermemektedir.
Ağzı büzgülü olan İpli bez sırt çantası çok yönlü kullanımı ile günlük hayatımızı kolaylaştırır. İpli olduğundan dolayı omuzlarınıza asabilir içine koyduğumuz eşyalarınızı rahatça ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Renkli kumaş seçenekleri ile istenilen ebatta ve modelde üretim yapılabilir. Müşterilerimizin talebi üzerine ağzı büzgülü sırt çantalarına emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, dijital baskı, serigraf baskı teknikleri uygulanabilir. İsteğiniz doğrultusunda büzgü ipleri baskı renklerine ve kumaşına uygun orantıda kombine edilerek daha hareketli bir çanta haline dönüştürülebilir.
Her kesimden insanın kullanabileceği  ipli sırt çantası  promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Tanıtımlarda, fuarlarda, toplantılarda, seminerlerde, açılışlarda rahatça kullanabileceğiniz ipli sırt çantası uzun ömürlü kullanıma sahiptir ve katlanabilir bez çanta özelliğine sahiptir.
  İp büzgülü bez sırt çantaları  ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak sizde değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, baskılı bez çanta, büzgülü sırt çantası , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle Metehan Bez çanta İstanbul üretim atölyemiz ile hizmetinizdeyiz.

İpli bez sırt çantası modelleri detay ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın:  0(212) 508 44 3

img