İPLİ BEZ SIRT ÇANTASI -2ND SKİN

ipli-bez-sirt-cantasi1

İpli Bez Sırt Çantası -2nd SkinGeri Dön

  • İpli bez sırt çantası kumaşı likralı süprem
  • İpli bez sırt çantası %100 Pamuk 
  • İpli bez sırt çantası eni 35 cm yüksekliği 40 cm 
  • İpli bez sırt çantası ağzı büzgülü çift taraf ipli
  • İpli bez sırt çantası baskısı ön - arka emprime baskı 
  • İpli bez sırt çantası dikimi ve üretim adeti minimum 100 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.      

İPLİ BEZ SIRT ÇANTASI

Yerli üretim ipli bez sırt çantası  dikiminde tamamen doğa dostu kumaştan kullanılmaktadır ve herhangi bir kanserojen madde içermemektedir.Aynı zmanda geri dönüşüme uygun bez çanta çeşididir.

Ağzı büzgülü olan İpli bez sırt çantası çok yönlü kullanımı ile günlük hayatımızı kolaylaştırır. İpli olduğundan dolayı omuzlarınıza asabilir içine koyduğumuz eşyalarınızı rahatça ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bez sırt çantası renkli kumaş seçenekleri ile istenilen ebatta ve modelde üretim yapılabilir. Müşterilerimizin talebi üzerine ağzı büzgülü ipli sırt çantası üzerine  emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, dijital baskı, serigraf baskı teknikleri uygulanabilir. İsteğiniz doğrultusunda büzgü ipleri baskı renklerine ve kumaşına uygun orantıda kombine edilerek daha hareketli bir çanta haline dönüştürülebilir.
Her kesimden insanın kullanabileceği  ipli sırt çantaları promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Tanıtımlarda, fuarlarda, toplantılarda, seminerlerde, açılışlarda rahatça kullanabileceğiniz ipli bez sırt çantası uzun ömürlü kullanıma sahiptir ve katlanabilir bez çanta özelliğine sahiptir.

İp büzgülü bez sırt çantaları  ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak sizde değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta,tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, baskılı bez çantası, büzgülü sırt çantası , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle Metehan Bez çanta İstanbul üretim atölyemiz ile hizmetinizdeyiz.

İpli bez sırt çanta modelleri detay ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın:  0(212) 508 44 32

                                                       

img