İP BÜZGÜLÜ SIRT ÇANTA (KIRMIZI İMPERTEKS)

ipli-bez-sırt-çantası--kırmızı-imperteks
ip-büzgülü-sırt-çantası-modelleri

İp Büzgülü Sırt Çanta (Kırmızı İmperteks)Geri Dön

  • İpli bez sırt çantası kumaşı kırmızı imperteks 270D 
  • İpli bez sırt çantası eni 40 cm yüksekliği 45 cm 
  • İpli bez sırt çantası ağızdan çift siyah ip büzgülü
  • İpli bez sırt çantası baskısı seçeneği vardır.
  • İpli bez sırt çantası dikimi  minimum 250 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.  

İP BÜZGÜLÜ BEZ SIRT ÇANTASI

İpli bez sırt çantası modellemiz tamamen doğa dostu kırmızı imperteks 270 denye kumaştan üretilmektedir. Herhangi bir kanserojen madde içermemektedir.

Ağzı büzgülü olan ipli bez sırt çantası çok yönlü kullanımı ile günlük hayatımızı kolaylaştırır. İpli olduğundan dolayı omuzlarınıza asabilir içine koyduğumuz eşyalarınızı rahatça ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Renkli kumaş seçenekleri ile istenilen ebatta ve modelde üretim yapılabilir. Müşterilerimizin talebi üzerine ağzı büzgülü sırt çantalarına emprime baskıtransfer baskıofset baskıdijital baskıserigraf baskı teknikleri uygulanabilir. İsteğiniz doğrultusunda büzgü ipleri baskı renklerine ve kumaşına uygun orantıda kombine edilerek daha hareketli bir çanta haline dönüştürülebilir.

Her kesimden insanın kullanabileceği  ipli sırt çantaları, promosyon çanta sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Tanıtımlarda, fuarlarda, toplantılarda, seminerlerde, açılışlarda rahatça kullanabileceğiniz ipli bez sırt çantası uzun ömürlü kullanıma sahiptir ve katlanabilir bez çanta özelliğine sahiptir.

Farklı ip büzgülü bez sırt çantası modelleri  ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak sizde değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, baskılı bez çanta, büzgülü sırt çantası , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle Metehan Bez çanta İstanbul üretim atölyemiz ile hizmetinizdeyiz.

Metehan Bez Çanta kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle sadece yurtiçinde değil dünyanın pek çok ülkesine de bez çanta üretim ve ithalatında öncü bir markadır.

İpli Bez Sırt Çantası fiyatları ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.    

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32     

img