Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/u9574114/public_html/admin/ayar.php on line 10
Ham Bez Çanta Modelleri | Toptan Bez Çanta İmalatı ve Toptan Satışları | Bez Çanta Metehan

BEZ ÇANTA

ham-bez-canta-new34-1
ham-bez-canta-new34-3
ham-bez-canta-new34-2

Bez Çanta Geri Dön

  • Çanta kumaşı 46 Tel 140 gr ham bez kumaş
  • Çanta %100 Pamuk 
  • Çanta eni 35 cm yüksekliği 40 cm körüksüz 
  • Çanta sapları uzun omuz askılı 70 cm 
  • Çanta baskısı çift taraf Emprime baskılı
  • Üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.                                                                                                                             

HAM BEZ ÇANTA

     Doğa dostu olan ham bez çantalar %100 Organik ve pamuktur. Ham bez kumaştan üretilip 140 gr,200 gr, 220 gr, 300 gr, 320 gr dır. Kumaş özellikleri Rips, Gabardin, Amerikan kanvastır. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çantaya emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digitalbaskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.  
 25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenir.Geri dönüşümlü doğa dostu olan ham bez çantalar uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon ürünüdür. 
  Ham bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta ,Ham bez çanta,Tela çanta,Promosyon çanta ,İpli bez sırt çantası,Laminasyonlu çanta ,Bez ayakkabı torbası ve Ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Detaylar için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img