BEZ ÇANTA KÜÇÜK PRENS

ham-bez-canta-kucuk-prens-1
ham-bez-canta-kucuk-prens-3
ham-bez-canta-kucuk-prens-2

Bez Çanta Küçük PrensGeri Dön

  • Bez çanta imalatında kullanılan kumaş ham bez ve %100 Pamuk 
  • Ham bez çanta eni 33 cm yüksekliği 40 cm  
  • Çanta sapları omuz askılı 
  • Tek taraf transfer baskılı bez çanta 
  • Üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.                                                                                 

HAM BEZ ÇANTA

Doğa dostu olan ham bez çantalar %100 Organik ve pamuktur. Ham bez kumaştan üretilip 140 gr,200 gr, 220 gr, 300 gr, 320 gr dır. Kumaş özellikleri Rips kumaş, Gabardin, Amerikan kanvastır. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çantaya emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.  

Ham bez çanta 25- 30 derecede tersten yıkanabilir ve hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon ürünüdür. 

Ham bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta ,Ham bez çanta,Tela çanta,Promosyon çanta ,İpli bez sırt çantası,Laminasyonlu çanta ,Bez ayakkabı torbası ve Ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Baskısız - baskılı bez çanta fiyatları ve detaylar için lütfen bize ulaşınız. Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img