BEZ ÇANTA ÇINAR

ham bez çanta çınar
ham bez çanta çınar -2
ham bez çanta çınar -3

Bez Çanta ÇınarGeri Dön

  • Çanta kumaşı 190 gr ham bez kumaş
  • Ham bez çanta kumaşı %100 Pamuktur 
  • Çanta eni 40 cm yüksekliği 40 cm 
  • Çanta sapları omuz askılı 
  • Çift taraf emprime baskılı bez çanta
  • Üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.                                                                                                                          

HAM BEZ ÇANTA

Doğa dostu olan ham bez çanta imalatında kullandığımız kumaşlar %100 organik ve pamuktur. Ham bez çanta imalatı için kullanmış olduğumuz kumaşlar; 140 gr, 200 gr, 220 gr, 300 gr ve  320 gr dır. Ham bez kumaş özellikleri; rips kumaş , gabardin,  Amerikan kanvastır. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çantaya emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.  
25 ve 30 derecede tersten yıkanabilen ve ütülenebilen ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon ürünüdür. 

Biribirinden farklı binlerce model imalatını yaptığımız baskılı ham bez çanta ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta , elbise kılıfı,  ipli bez sırt çantası, çamaşır torbası, laminasyonlu çanta, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

İmalatını yapmış olduğumuz diğer tüm bez çanta çeşitleri ve fiyatları ile diğer detaylar için lütfen bize ulaşınız. Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32 

 

img