BEZ ÇANTA - LİMİTS OFF

ham-bez-canta-baskili-1
ham-bez-canta-baskili-3
ham-bez-canta-baskili-

Bez Çanta - Limits OffGeri Dön

  • Bez çanta  ham bez kumaştan dikilmektedir. 
  • Bez çanta %100 Pamuk 
  • Bez çanta eni 35 cm yüksekliği 40 cm 
  • Bez çanta sapları omuz askılı 
  • Bez çanta baskısı Çift taraf emprime baskı
  • Bez çanta dikim ve üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.                         

BEZ ÇANTA

Üretimini yaptığımız çevre dostu olan  bez çanta çeşitlerimiz  %100 organik ve pamuktur. Bez çanta dikimi için kullanılan kumaş gramajlarımız  140 gr, 200 gr, 220 gr, 300 gr, 320 gr dır. Kumaş özellikleri Rips, Gabardin, Amerikan kanvastır. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çantaya emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.  

25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenir. Pamuk kumaştan dikimi yapılan bez çanta yüksek sıcaklıkta yıkama ve kurulama işlemine maruz kalırsa çekme yapar. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon ürünüdür. 

Üzerine firmanızın logosunu bastırabileceğiniz bez çanta ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Diler fuar çantası olarak dilerseniz eczane çantası olarak dilerseniz de alışveriş çantası olarak kullanın. Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta , ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Boyanabilir bez çanta özelliğiyle baskısız tela çanta tercihlerinde uygun boya kalemleri ile dilediğiniz tasarımları çizebilir ve bez çanta boyama işlemini kendiniz  kolaylıkla yapılabilirsiniz.

Bez çantalarımız ayrıca tüm punch nakış işleri içinde uygundur ve çantanıza dileğiniz tasarımı verebilirsiniz 

Bez çanta fiyatları ve diğer çeşitleri hakkında detaylı bilgi için  lütfen bize ulaşınız. 

Hemen Arayın:  0(212) 508 44 32

 

 

img